Фінал “Стартів Надій” відбувся у Кремінній

22-23 травня, в місті Кремінна, відбулись фінальні обласні змагання «Старти Надій».
Команда Старобільського району була представлена переможцями районного, а потім обласного зонального етапу, учнями Старобільської гімназії.
В перший день змагань юнаки та дівчата змагались в таких видах як спринт (біг на 60 метрів), стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча, естафетного бігу та силової підготовки.
За підсумками першого дня, в особистому заліку, Світлична Дар’я стала переможницею в змаганнях з метань та стрибків у довжину, Завадська Поліна виграла змагання спринтерів, Дуванська Варвара була третьою в стрибках у довжину.

Другий день змагань учасникам необхідно було здолати кросову дистанцію, в цій дисципліні перше місце на дистанції 800 метрів серед дівчат посіла Завадська Поліна. Дуванська Варвара була третьою в цій дисципліні. Серед юнаків, з бігу на 1000 метрів, перемогу здобув Світличний Родіон.

За кількість набраних очок, в с особистому заліку серед дівчат перемогу святкувала Завадська Поліна, декілька очок поступилась їй Світлична Дар’я, вона стала другою. Третю сходинку посіла також старобільчанка Запорожцева Олександра.

Старти надій в Кремінній 02
Старти надій в Кремінній 03
Старти надій в Кремінній 04
Старти надій в Кремінній 05
Старти надій в Кремінній 06
Старти надій в Кремінній 07

Серед юнаків першу та другу сходину посіли представники Кремінського району, третім був Світличний Родіон. Під час нагородження довго трималась інтрига щодо переможця в командному заліку, після кожної дисципліни переможець змінювався, але відірватись не вдавалось жодній з команд.

У підсумку, з перевагою всього в 40 очок, перемогу здобули семикласники Старобільської гімназії та вибороли право змагатись на Національному рівні змагань.
Команду підготував вчитель фізичного виховання Яйчун Євген Миколайович.

Це перша перемога Старобільського району у фіналі обласних змагань «Старти Надій» з 2012 року, коли учні Підгорівської школи здобувши перемогу в обласних змаганнях, представляли Луганську область на Всеукраїнських змаганнях, що проходили в МДЦ «Артек».