Олімп на “Колосі” прийняв ФК Біловодськ

1 липня 2018 року старобільський Олімп приймав ФК Біловодськ в рамках 6 туру другої ліги області з футболу.

Початку поєдинку передувала злива, що внесло свої корективи у відвідуваність матчу, також певною мірою частина шанувальників футболу віддали перевагу матчу Чемпіонату світу, який відбувався в той же час, що і на “Колосі”, але глядачі прийшли й матч розпочався.

З початку ініціативу взяв Олімп, але гостям вдалось відкрити рахунок у першій половині тайму. Старобільчани продовжили пресинг та зрівняли рахунок під завершення першої половини гри. Другий тайм розпочався з рівної гри. Дві стрімкі контратаки Олімпу на 57-й та 58-й хвилинах встановили фінальний результат матчу 3:1 на користь господарів поля. Матч відвідали 200-250 глядачів.

Хочеться відмітити, що наша нещодавня акція “Не смітіть на стадіоні” все-таки вплинула на публіку і за словами директора стадіону: “На останніх матчах глядачі лишають після себе втричі менше сміття”.

Дякуємо за культуру вболівальників та вітаємо Олімп із черговою перемогою!